بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد از کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله‌بروجردی (ره) تقدیر کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد از کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله‌بروجردی (ره) تقدیر کرد

[ad_1]

علی جابری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص فعالیت‌های اخیر این تشکل دانشجویی گفت: قرارگاه مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد به منظور قدردانی از زحمات غیرقابل انکار قهرمانان سلامت در این شهرستان و کادر خدمات، درمان و جامعه پزشکان مجاهد، ۲۱ فروردین ماه اقدام به برگزاری جشن نیمه شعبان برای این افراد در بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی (ره) کرد.

جابری افزود: البته در این راستا، اقدام به تهیه کیک ۷ کیلویی میلاد امام زمان (عج) نیز کرده بودیم تا از این طریق از این کادر درمانی تقدیر به عمل آوریم. در این مراسم قریب به ۱۴۰ بسته تربت سید الشهدا همراه با دعای هفتم صحیفه سجادیه و شکلات برای بیماران کرونایی بستری در این بخش و همچنین کادر درمانی این بیمارستان تهیه و بین آنان توزیع شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد اظهار کرد: از دیگر بخش‌های این برنامه می‌توان به مصاحبه با نیرو‌های خدمات این بیمارستان اشاره کرد. در این مصاحبه پس از شنیدن درد دل این نیرو‌های خدوم، به هر یک از آن‌ها یک قاب فرش حرم امام رضا (ع) هدیه داده شد. قاب فرش سایر نیرو‌های خدمات این بیمارستان که در این شیفت حضور نداشتند نیز در وقت مناسب به ایشان تحویل داده خواهد شد.

 

//

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *