ناامیدی بارسلونا؛ سنسی در اینتر ماندنی است

ناامیدی بارسلونا؛ سنسی در اینتر ماندنی است

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اینتر تابستان سال قبل و با قراردادی قرضی استفانو سنسی را از ساسولو به خدمت گرفت و بندی در قرارداد این هافبک ایتالیایی گنجانده شد که در صورت رضایت اینتر از این بازیکن، آنها می توانند با پرداخت 20 میلیون یورو قرارداد او را دائمی سازند.

استفانو سنسی فصل را فوق العاده آغاز کرده و حتی عنوان بهترین بازیکن ماه سری آ را نیز از آن خود کرد، اما در ادامه مصدومیت های متوالی مانع ادامه درخشش او در ترکیب نراتزوری شد و او بیشتر بازی های تیمش را از دست داد.

اما کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد اینتر علیرغم این شرایط، تردیدی در دائمی کردن قرارداد استفانو سنسی نداشته و در تابستان مبلغ 20 میلیون یورو را به ساسولو پرداخت خواهد کرد.

این در حالیست که بارسلونا نیز در اوایل فصل علاقمند به سبک بازی سنسی شده و قصد داشت برای خرید او وارد مذاکره شود. در واقع بلورانا می خواست به جز تلاش برای خرید لائوتارو مارتینز، زمینه انتقال استفانو سنسی را نیز فراهم کند، اما اینتر تمایلی به مذاکره در این خصوص ندارد. در دیدار رفت بارسلونا مقابل اینتر در لیگ قهرمانان، اینتر در نیمه اول شاید بهترین نمایش فصل خود را ارائه داد و استفانو سنسی در آن دیدار فوق العاده بازی کرد. اما به نظر می رسد علیرغم علاقه بارسا، اینتر می خواهد به هر ترتیبی استفانو سنسی را برای فصل بعد نیز در ترکیب حفظ کند و این اتفاق با پرداخت مبلغ 20 میلیون یورو رخ خواهد داد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *