سال گذشته مملو از افتخارات و حوادث نگران کننده بود

سال گذشته مملو از افتخارات و حوادث نگران کننده بود

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در برنامه نگاه یک به تشریح عملکرد ناجا در نوروز, طرح فاصله گذاری اجتماعی و مقابله با کرونا و اولویت های پلیس در سال جاری پرداخت.

فرمانده نیروی انتظامی با تبریک میلاد حضرت مهدی (عج ) به اقدامات ناجا پرداخت و اظهار داشت: سال گذشته سال پر حادثه ای بود; البته مناسبت ها یی همچون  رحلت امام, اربعین , روز قدس و…  جزو برنامه های روتین نیروی انتظامی بوده و امنیت انها را تامین می کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی به اتفاقات سال گذشته اشاره و اظهار داشت:در ابتدای سال با سیل مواجه بودیم که  چندین استان آسیب رساند; چون همکاران بنده در آمادگی صددرصدی بودند توانستند اطلاع رسانی, خدمت رسانی و امدادرسانی داشته و نقش خود را به خوبی ایفا کند چرا که هر ساله قرارگاه نوروزی از ۲۵ اسفند تا نیمه فروردین ماه برقرار است.

وی به مراسم تشییع شهید سرلشکر قاسم سلیمانی اشاره و اعلام کرد: از جمله اتفاقات دیگر در سال گذشته شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی بود که شهادت ایشان خسارت بزرگی برای ما بود و  دهها میلیون نفر برای تشییع باشکوه ایشان شرکت کردند و عظمت و افتخاری برای کشور بود و نشان داد که مردم با ارزش‌های انقلاب همراه هستند و شهدا را ارج می نهند.

وی افزود: تامین امنیت در شهرهایی که مراسم تشییع شهید سلیمانی برگزار شد به عهده ناجا بود همچنین در بیشتر شهرها نیز مراسم عزاداری به صورت خودجوش برگزار شد و همکاران ما با کمال افتخار تامین امنیت و نظم آنها را به عهده داشتند.

فرمانده نیروی انتظامی به حادثه آبان ماه و تحرکاتی که به دلیل افزایش قیمت بنزین به وقوع پیوست پرداخت و گفت:ناجا به خوبی از این قضیه را  مدیریت کرد و با کمک بقیه دستگاه‌ها صف مردم از صف اشرار جدا شد.

وی به حادثه سقوط هواپیما و اتفاقات بعدی آن, ایام الله دهه فجر و همچنین انتخابات اشاره کرد و گفت:در قضیه انتخابات که در کمال امنیت برگزار شد ۲۵۰ هزار نفر مسئولیت تامین امنیت را به عهده داشتند البته بسیج هم در این زمینه همراهی کرد اما مسوولیت به عهده ناجا بود.

فرمانده نیروی انتظامی به مراسم  اربعین پرداخت و گفت: ۷۰۰ هزار کارت موقت برای عبور زوار تهیه و در اختیار انها قرار دادیم.

وی افزود سال گذشته سالی پر کار با حوادث نگران کننده و هم افتخارات بزرگ بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی به مرز خطر بودن ماموران ناجا در مواجهه با ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد بعد از کادر پزشکی ناجا در خط مقدم پیشگیری و اقدامات در این زمینه است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *