هسته حقوقی و مطالبه گر «بی‌داد» به همت بسیج دانشگاه شهرکرد راه اندازی شد

هسته حقوقی و مطالبه‌گر «بی‌داد» به همت بسیج دانشگاه شهرکرد راه‌اندازی شد

[ad_1]

محمد جواد فتحی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین لزوم مطالبه گری قانون مدارانه و فارغ از بازی‌های سیاسی و جناحی و دفاع از حقوق مردم و احیا و انجام وظیفه شرعی و قانونی امر به معروف و نهی از منکر و با وجود دارا بودن ظرفیت کم نظیر دانشجویان حقوق دانشگاه شهرکرد تصمیم به تشکیل هسته‌ای حقوقی برای مطالبه گری مبتنی بر قانون و شرع مقدس گرفتیم تا بتوانیم از حقوق مردم تا حد امکان دفاع کنیم.

فتحی مطرح کرد: این هسته حقوقی و مطالبه گر «بی‌داد» نام دارد و ذیل بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد است اعلام موجودیت این هسته در شب میلاد امام زمان (عج) انجام شد که به برکت ایشان انشاءالله بتوانیم گامی موثر برای داد خواهی از مردم استان چهارمحال و بختیاری برداریم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد تصریح کرد: هسته حقوقی و مطالبه گر «بی‌داد» در نظر دارد خلا‌های قانونی و فساد‌های احتمالی و بی قانونی‌ها را رصد و از طریق قانون مطالبات مردم را پیگیری کند. برای این امر رباتی طراحی شده تا مردم از طریق آن بتوانند مطالبات خود و همچنین گزارش فساد را به گوش ما برسانند بی آنکه شناخته شوند و ترسی از بیان آن داشته باشند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *