قیمت شیشه سکوریت در تهران

قیمت شیشه سکوریت را از شرکت ایلیا گلس بخواهید با قیمت بسیار مناسب در زمینه قیمت شیشه سکوریت میتواند به شما دوست عزیز خدمات ارائه دهد

شیشه سکوریت بگوییم لازم است بدانیم  شیشه سکوریت نوعی شیشه است که با تکنیک های شیمیایی قوی تر می شود (قیمت شیشه سکوریت در تهران ) و همچنین آن را از شیشه معمولی ایمن تر می کند. شیشه های عادی به قطعات کوچک خطرناک شکسته می شوند که از بسیاری جهات ممکن است باعث آسیب شوند.

از این نوع شیشه به ویژه در مواردی که تماس انسان مانند دربها ، شیشه جلو اتومبیل استفاده می شود ، استفاده می شود. این شیشه گرچه دارای روش های تمیز کردن ویژه ای است که در صورت عدم استفاده ممکن است شیشه را خراشیده و تغییر شکل دهد. در اینجا روش های تمیز کردن و آزمایش شیشه آورده شده است.

 

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت در تهران بستگی به کیفیت شیشه سکوریت و فضای مورد نظز دارد .در این مقاله قیمت شیشه سکوریت در تهران را به طور تقریبی شرح داده ایم اما برای اطلاع از قیمت دقیق با شرکت ایلیا گلس تماس بگیرید.

 

ردیف نوع شیشه سکوریت قیمت شیشه سکوریت در تهران
1 شیشه سکوریت سفید- 4 میل 20 هزار تومان
2 شیشه سکوریت سفید- 5میل 25 هزار تومان
3 شیشه سکوریت سفید- 6میل 30 هزار تومان
4 شیشه سکوریت دو جداره سفید -هر دو طرف 5میل 70 هزار تومان
5 سفید کلییر-10 میل 100 هزار تومان
6 سفید سوپر کلییر-10 میل 120 هزار تومان
7 سبز فلوت -10 میل 190 هزار تومان
8 برنز فلوت- 10 میل 160 هزار تومان
9 دودی فلوت 10 میل 220 هزار تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع شیشه سکوریت و قیمت دقیق آن ها می توانید بت شرکت ایلیا گلس تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

قیمت شیشه سکوریت

کاربرد شیشه سکوریت (قیمت شیشه سکوریت در تهران)

صنعت خودرو در برخی از اتومبیل ها از شیشه سکوریت برای سپرهای بادی ، پنجره های جانبی ، پنجره های عقب و سقف های خورشید استفاده می کند. صنعت ساختمان از آن برای دیوارهای شفاف ، درها ، پنجره ها ، چراغهای جلو و بالکن استفاده می کند. در تزئینات داخلی از آن برای پنجره های فروشگاه ، قفسه ها ، پارتیشن ها ، محوطه های وان ، درب های دوش ، درب داخلی ، وسایل بهداشتی و موارد دیگر استفاده می شود..برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت در تهران با ما تماس بگیرید.

در میان لوازم خانگی از آن برای درهای اجاق گاز ، قهوه برای سازندگان قهوه / چای اتوماتیک استفاده می شود. صفحه های رایانه ای نیز از شیشه خو ساخته شده اند. استفاده از شیشه خو کاملاً گسترده و اغلب ضروری است.

امنیت شیشه سکوریت(قیمت شیشه سکوریت در تهران)

ایمنی: هنگامی که شکسته شد ، شیشه های خوار به قطعات نسبتاً کوچکی شکسته می شوند و در نتیجه خطر آسیب های جدی را در مقایسه با شیشه های معمولی کاهش می دهد.
شکستگی حرارتی: معمولاً ناحیه شیشه ای که مستقیماً در معرض نور خورشید قرار دارد سریعتر گرم می شود در حالی که لبه ها نسبتاً سردتر هستند. این باعث ایجاد اختلاف دما در داخل شیشه و احتمال شکست گرما می شود. اما یک لیوان کاملاً خوشرنگ از مقاومت لبه به طور قابل توجهی بالاتر است تا در مقابل احتمال شکستگی حرارتی مقاومت کند..برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت در تهران با ما تماس بگیرید.

بهترین قیمت شیشه سکوریت در تهران

شرکت ایلیا گلس ارائه دهنده بهترین قیمت شیشه سکوریت در تهران میباشد حتما با مشاورین ما در ارتباط باشید تا از قیمت شیشه سکوریت اطلاع کسب کنید

قیمت شیشه سکوریت در تهران ارزان

شرکت ایلیا گلس از نظر قیمت بسیار مناسب میباشد با توجه به اندازه و نوع قیمت شیشه سکوریت متفاوت میباشد.

قدرت شیشه سکوریت (قیمت شیشه سکوریت در تهران)

قدرت: قدرت یکی از مزایای اصلی آن است. شیشه سکوریت ، که در غیر این صورت به عنوان شیشه سفت شناخته می شود ، معمولاً 4 تا 5 برابر از شیشه های آنیل قوی تر و دو برابر از شیشه های تقویت شده با گرما با ضخامت ، اندازه و نوع مشابه است.قدرت یکی از عومل تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریت در تهران می باشد.

قیمت شیشه سکوریت در تهران

ویژگی شیشه سکوریت

با وجود عملیات حرارتی ، رنگ ، وضوح ، ترکیب شیمیایی و ویژگی های انتقال نور شیشه بدون تغییر باقی می ماند. همچنین ، سختی آن ، وزن مخصوص ، ضریب انبساط ، هدایت حرارتی و انتقال خورشیدی تقریباً یکسان است. تغییرات بارز مقاومت کششی آن و بهبود مقاومت در برابر تنش های حرارتی و شوک حرارتی است. هرگونه تغییر یا ویژگی مورد نظر روی شیشه باید قبل از خنک شدن آن انجام شود.

دما سازی شیشه سکوریت

دما سازی یک روش درمانی یا شیمیایی برای فشرده سازی لایه سطح شیشه است ، بنابراین مقاومت آن در برابر شکستگی را بهبود می بخشد. این فرایند مستلزم گرم کردن شیشه تا حدود 600 درجه و سپس سریع خنک کردن آن است. نتیجه این فرایند ایجاد تنش در شیشه است و این تنش باعث جذب انرژی الاستیک در داخل آن می شود. در صورت شکستن ، انرژی ذخیره شده به شکل انرژی سطح آزاد می شود. این به همین دلیل است که شکسته شود ، شکستگی به قطعات کوچک و صاف که صدمه زیادی وارد نمی کند. این ویژگی دقیق است که آن را به محصولی عالی برای کاربردهای لعاب ایمنی تبدیل کرده است..برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت در تهران با ما تماس بگیرید.

آزمایش کردن شیشه سکوریت

شیشه سکوریت قابل تفکیک از نوع طبیعی آسان نیست زیرا به نظر می رسد هیچ تفاوتی با حالت طبیعی ندارد. شیشه خو ساخته شده به گونه ای است که می تواند آن را پنج برابر قوی تر از نمونه های معمولی کند. درها ، شیشه های شیشه ای و مکان های مشابه که تماس انسان در آنها زیاد است با شیشه خو (Tempered Glass) تعبیه شده اند. این شیشه با افزودن ویژگی های آن ، به شکلی طراحی شده است تا به قطعات بیضی شکل شکسته شود که بسیار کمتری از نوع معمولی که در قسمت های کوچک چسبناک شکسته می شود ، مضر هستند. برای بررسی آن ، باید این مراحل را دنبال کنیم.برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت در تهران با ما تماس بگیرید.

تمیز کردن شیشه سکوریت

تمیز کردن یک لیوان خو زده نیاز به مراقبت دارد زیرا اگرچه سخت باشد ، اگر از مواد ساینده برای تمیز کردن استفاده شود ، خیلی راحت می خراشید. در اینجا مراحل پاک سازی موثر آن ذکر شده است.
اول از همه ، با استفاده از مخلوط روی گوشه ای از مواد ، بررسی کنید که آیا محلول استفاده شده برای شیشه مضر نیست. ما هرگز نباید در شستشوی آن از مواد سخت استفاده کنیم. این خراش های ناخواسته را روی آن قرار می دهد. همیشه از صابون ظرف و آب برای محلول استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت شیشه سکوریت در تهران با متخصصان ما در تماس باشید.

مقادیر مساوی مواد را با هم مخلوط کرده و روی سطح آنها اسپری کنید. این مخلوط را بعضی وقت ها بگذارید تا روی لیوان بریزد و با گرد و غبار مخلوط شود. این کار شستشو را آسان کرده و لکه ها را به طور موثری از بین می برد. برای شستشوی لیوان از یک پد بسیار نرم استفاده کنید ، زیرا حتی یک پد نایلون با ساینده می تواند خراش ایجاد کند. دو بار یا سه بار روی مناطق لکه دار اسپری کنید تا لکه از بین برود. هرگز از تفلون یا سایر لنت های فلزی برای پاک کردن سطح استفاده نکنید.

قیمت شیشه سکوریت در تهران

تامین کنندگان شیشه سکوریت

پس از اتمام تجزیه و تحلیل در مورد تامین کنندگان شیشه سکوریت ، شما می توانید شروع به طرح ها و بحث در مورد تعامل با تامین کنندگان شیشه خو انتخاب شده کنید. با این حال ، برای به دست آوردن بهترین ارزش از این شرکت ها ، باید از آنها بخواهید که یک قیمت پیشنهادی را ارائه دهند تا بتوانید بهترین قیمت را با یکدیگر مقایسه کرده و متعاقبا ارزان ترین عرضه کننده شیشه خو را در دسترس انتخاب کنید.مهم است که برای آینده مشاغل خود ، تهیه کننده های مناسب شیشه ای را انتخاب کنید. از این رو ، تجزیه و تحلیل پیشنهادی می تواند باعث شگفتی هایی برای انتخاب شما شود.برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت در تهران با ما تماس بگیرید

 

منبع : قیمت شیشه سکوریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *