امکان افزایش خوابگاه در دانشگاه صنعتی اراک وجود ندارد

امکان افزایش خوابگاه در دانشگاه صنعتی اراک وجود ندارد

[ad_1]

مجتبی گودرزی، معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه این دانشگاه به دانشجویان پسر خوابگاه استیجاری و خودگردان ارائه می‌دهد، گفت: براساس برنامه پنجم و ششم توسعه، بودجه ای به دانشگاه‌ها برای طرح‌های عمرانی جدید تعلق نمی‌گیرد و به همین دلیل ما امکان توسعه مجتمع‌های خوابگاهی را در دانشگاه نداریم.

گودرزی افزود: برای دانشجویان دختر فعلا خوابگاه به اندازه تعداد متقاضیان داریم، اما اگر تعداد دانشجویان دختر بیشتر شود، نمی‌توانیم امکانات خوابگاهی به آنان ارائه دهیم و به همین دلیل در دفترچه کنکور، دانشگاه را فاقد خوابگاه اعلام می‌کنیم.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک گفت: اگر دانشگاهی ساخت و ساز مجتمع خوابگاهی داشته باشد، احتمالا از طریق بنیاد ۱۵ خرداد است و این بنیاد در حال حاضر قصد دارد در هر استان یک خوابگاه بسازد و فعلا در دانشگاه اراک مشغول به ساخت خوابگاه هستند.

 

وی بیان کرد: امیدواریم دومین دانشگاهی که این بنیاد برای ساخت خوابگاه در استان مرکزی اقدام می‌کند، دانشگاه صنعتی اراک باشد.

 

گودرزی با اشاره به آماده بودن خوابگاه‌ها برای پذیرش دانشجو، خاطرنشان کرد: خوابگاه‌ها به صورت کامل ضدعفونی شده و آماده ایم که پس از تعطیلات نوروز و در صورت مساعد شدن شرایط، دانشجویان را بپذیریم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.