آماده/// کامل نبودن پوشش اینترنت در یاسوج مشکلاتی را برای کلاس‌های مجازی ایجاد کرده است

کامل نبودن پوشش اینترنت در یاسوج مشکلاتی را برای کلاس‌های مجازی ایجاد کرده است

[ad_1]

احمد عریان رئیس دانشگاه یاسوج در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به کیفیت کلاس‌های آموزش مجازی دانشگاه گفت: کیفیت کلاس‌های مجازی نسبت به روز‌های اول بهتر شده است در این مدت سعی کردیم سرور‌های دانشگاه را ارتقاع بدیم و از یک سرور به چهار سرور افزایش داشته است، اما در استان پوشش اینترنت کامل نیست و طبیعتا مشکلاتی در این زمینه داریم.

عریان مطرح کرد: در کلاس‌های آموزش مجازی دانشگاه حدود ۹۰ درصد از دانشجویان شرکت می‌کنند و ۹۲ درصد کلاس‌های از طریق مجازی برگزار می‌شود و تمامی کلاس‌ها به صورت آنلاین است.

رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: متاسفانه بعضی از دانشجویان ما امکانات سخت افزاری مناسبی ندارند و ما سعی می‌کنیم جزوات را به گونه‌ای در اختیار آنان قرار دهیم.

وی گفت: در هفته حدود بین ۸۰۰ تا هزار کلاس برگزارمی شود و ظرفیت ذخیره سازی فایل صوتی ما محدود است و به همین علت نمی‌توانیم فایل‌های را در اختیار دانشجویانی که حضور ندارند قرار دهیم انشاالله با افزایش سرور‌ها این مشکل هم رفع خواهد شد.

عریان با اشاره به اتمام کلاس‌های دانشجویان گفت: اتمام کلاس‌ها دانشجویان شرایط موجود بستگی دارد و نمی‌توان زمان دقیقی را مشخص کرد.

رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به نحوه بررسی پایان نامه دانشجویان گفت: سعی می‌کنیم امکاناتی در این زمینه فراهم شود و دانشجویانی پایان نامه آن‌ها تئوری است می‌توانند به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *