فعلا منتظر عرضه اولیه آریاساسول نباشید

فعلا منتظر عرضه اولیه آریاساسول نباشید

[ad_1]

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مهرماه سال گذشته جعفر ربیعی – مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس – اعلام کرد تا پایان سال دو شرکت جدید را در بورس عرضه اولیه می‌کنیم. “آریا ساسول”، “تند گویان” و “بوعلی سینا” سه شرکتی هستند که حداقل دو تا از آنها  بورسی می شوند. در این راستا شاهد عرضه سهام تندگویان در فرابورس در روزهای پایانی سال گذشته بودیم اما سهام آریا ساسول عرضه نشد و شیوع کرونا به عنوان عدم عرضه این شرکت اعلام شد.

در این میان، هفته گذشته باز هم بر عرضه آریا ساسول تاکید و اعلام شد که در هفته آخر فروردین ماه عرضه سهام این شرکت صورت خواهد گرفت.

عرضه سهام آریاساسول در اواخر اردیبهشت

درحالی که قرار بود عرضه اولیه سهام آریا ساسول در فروردین ماه صورت بگیرد، افسانه اروجی – معاون بازار فرابورس – در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه عرضه سهام آریا ساسول در فروردین ماه صورت نخواهد گرفت، اظهار کرد: پیگیر عرضه سهام آریا ساسول در فرابورس هستیم. قرار بود این اتفاق در هفته جاری رخ دهد اما از آنجاکه فرآیند پذیرش، درج و عرضه سریع انجام می شود گاهی همه موارد مد نظر هیات پذیرش تکمیل نمی شود.

وی از عرضه سهام آریا ساسول در فرابورس در اواخر اردیبهشت ماه خبر داد و به این سوال که علت تاخیر عرضه چیستف پاسخ داد: هیات پذیرش برای عرضه  نکته ای را اعلام کرده است که تا زمان عرضه باید برطرف شود و پیگیر آن هستیم. بر این اساس در هفته جاری در فرابورس عرضه اولیه نخواهیم داشت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *